Malibu logosu

Malibu logosu

Malibu nedir? Erdogan’ın logosu, Malibu logosu mu?

Malibu rom grubuna giren alkollü bir içkidir ve kokonattan üretilir. Genellikle kokteyllerde kullanılan malibu mesela gazozla da keyifli bir içim sağlar ancak pekçok rom sever, baharatlı romu veya koyu renkli romu daha çok tercih ederler. En çok tercih edilen rom ise muhtemelen Bacardi’dir hatta meşhur Cuba Libre – Küba Libre – kokteylinde mutlaka Bacardi kullanılması gerekir ancak pekçok barda, Bacardi’nin pahalı olmasından dolayı alternatif beyaz rom kullanılır.
Peki Erdogan’ın logoso gerçekten Malibu Logosundan mı çalındı? Bu konuda kararı yargı verecektir ancak biz her iki logoyu da size sunuyoruz ve kararı size bırakıyoruz. Sizce logo çalıntı mı?
Malibu logosu 5
Logonun çalıntı olduğunun tespiti durumunda 5833 sayılı ”Markaların Korunması Hakkında Kanun” hükümlerinin geçerli olacağı aşikardır.

Yazar:

Turgut Şişman
Turgut Şişman
Turgut Şişman, PolisiyeDurumlar.com ve Dedektifdergi.com sitelerinin kurucuları arasında yer aldı ve halen polisiyeseverlerin ilgi ile takip ettiği bu iki projede aktif olarak görev almaktadır. Çeşitli kitaplarda ve online platformlarda hikaye ve makaleleri yayınlanan Turgut Şişman, Polisiye Yazarlar Birliği üyesidir ve 2005 yılından bu yana İngiltere'de yaşamaktadır.

Yorum yaparken lütfen hikaye ya da filmlerin konusunu açık etmeyin ki her okuyan sizle aynı zevki alabilsin ;)

yorum