Sondra London

Seri Katil Hastası Psikopat Medya Kraliçesi

Sondra London

“Sevgili
dostlar, röntgenciler, kıskanç işbirlikçiler, pusuda bekleyen
fesatçılar… Bugün 20 nisan 1997. Pazar günü 04:07:12’de şu
görmüş olduğunuz medya yıldızı Eresian Elestria ile
kabuslarınızın yarattığı, Gainesville Canavarı’nı Kutsal
Kısa Vadeli evlilik bağıyla önümüzdeki binyıl için bir araya
getirmek üzere toplandık (…) Şimdi el sıkışın ve “tamamdır,
anlaştık,” deyin…”

Seri Katil Seven Bir Manyak

Kendini ikinci sınıf bir yunan tanrıçası Eris’in vücut bulmuş hali olarak lanse eden Sondra London, Gainesville Canavarı Danny Rolling adlı seri katil ile birlikte rahibin bu evlilik söyleviyle sanal bir nikah kıymıştı. O seri katil seven bir amerikan manyağıydı. Kerameti kendinden menkul bir “medya kraliçesi” unvanını kendisine veren bu kadının seri katillerle tanışması, 1967 yılında, 17 yaşındayken çıktığı ve bekaretini verdiği okul arkadaşı, Gerard Schaefer adlı Amerikan tarihinin en acımasız ve psikopat seri katili ile başlar.
Seri Katil Gerard Schaefer


Buraya, Gerard Schaefer adına bir parantez açalım: aynı zamanda bir polis olan bu katilin en büyük fantezisi şöyleydi: ikişer ikişer yakaladığı kızları ormana götürüp, yüzlerine karşı “içlerinden birini öldürüp, diğerini sağ bırakma” kararını verdiğini söyler, ama hangisinin kurban edileceğini kendi aralarında anlaşmaları üzerine gerçekleştireceğini ortaya atardı. Birbiriyle yakın dost olan o iki kızı birbirine düşürüp ‘önce arkadaşımı öldür’ diye yalvarmalarını zevkle izler, fakat sonra ikisini de öldürürdü. Yakalandıktan sonra evinin çatı katında kurbanlarına ait diş, kol ve bacak parçaları ile yine kurbanlarına ait mücevherler bulunmuştu.

Seri Katille Birlikte Yazılan Kitap

Sondra, bu seri katil flörtünü bir süre sonra ranta dönüştürmeyi planlamıştı. Gerard hapisteyken Katilin Kurgusu (Killer Fiction) isminde bir kitabı birlikte yazdılar.  Kitap, 1989’da MedQueen şirketi tarafından basıldı. İçeriği, Schaefer’ın cinayet ve tecavüz fantezilerinden oluşuyordu. Sondra, o zamanlar AOL domaini altında bir web sitesi kurmuş, bir çok azılı seri katilin günlüklerini ve fantezilerini yayınlamıştı.

Seri Katille Evlilik

En son yine bir sansasyon ve rant sağlama amaçlı bir uyanıklık girişiminde bulunarak, Gainesville Canavarı lakaplı Danny Rolling ile cezaevinde nikah kıymıştı. Danny, Sondra’nın katiller üzerindeki merakını bilmesi üzerine ona bir mektup yazmış, ilan-ı aşkta bulunmuş, Marjinallik ve fırsatçılıkta sınır tanımayan Sondra, ilk cinsel deneyimini bir seri katil olan Gerard Schaefer ile tattığı yaşantısına, ilk evliliğini de yine onun kadar sadist bir seri katil olan güya Danny ile evlenerek devam etmiştir.
Sondra London’un hayatını konu alan bir de İçimdeki Katil (The Killer Inside Me) adında 2000 yapımı bir sinema filmi bulunmaktadır.

Ahmet İnce

Yorum yaparken lütfen hikaye ya da filmlerin konusunu açık etmeyin ki her okuyan sizle aynı zevki alabilsin ;)

yorum